JCRG00850108 JC Quaint
JUST CAVALLI

JCRG00850108 JC Quaint

Шифра на артикл: 21423
Šifra proizvođača: JC Quaint
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29793
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29792
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29577
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29580
5.090 МКД