БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00850107 JC Quaint
JUST CAVALLI

JCRG00850107 JC Quaint

Шифра на артикл: 21422
Šifra proizvođača: JC Quaint
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22896
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22488
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22480
2.590 МКД
Количина: 1