JCNL00770600 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCNL00770600 Logo Glam

Шифра на артикл: 21406
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД