EG3573221 EAGLE LOGO
EMPORIO ARMANI

EG3573221 EAGLE LOGO

Шифра на артикл: 30686
Šifra proizvođača: EAGLE LOGO
0 МКД
8.390 МКД
8.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 350+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.990 МКД