БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00770400 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCNL00770400 Logo Glam

Шифра на артикл: 21404
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Количина: 1