БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN70028 GUESS IS FOR LOVERS
GUESS

UBN70028 GUESS IS FOR LOVERS

Шифра на артикл: 21184
Šifra proizvođača: GUESS IS FOR LOVERS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД