БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN20026 WANDERLUST
GUESS

UBN20026 WANDERLUST

Шифра на артикл: 21183
Šifra proizvođača: WANDERLUST
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД
Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
4.671 МКД
Заштеда 10%
5.190 МКД