БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE70258 G HEART
GUESS

UBE70258 G HEART

Шифра на артикл: 21181
Šifra proizvođača: G HEART
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22531
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 21783
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 17996
1.690 МКД
Количина: 1