БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBB20029-S LOS ANGELES
GUESS

UBB20029-S LOS ANGELES

Шифра на артикл: 21169
Šifra proizvođača: LOS ANGELES
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22905
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22632
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22629
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22623
1.890 МКД
Заштеда 19%
2.331 МКД
Количина: 1