БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03543791 CLASSICS
JF03543791 CLASSICS
JF03543791 CLASSICS
JF03543791 CLASSICS
FOSSIL

JF03543791 CLASSICS

Шифра на артикл: 21092
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Секојдневен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД
Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД