БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03542791 CLASSICS
FOSSIL

JF03542791 CLASSICS

Шифра на артикл: 21091
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22905
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22632
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22629
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22623
1.890 МКД
Заштеда 19%
2.331 МКД
Количина: 1