БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780469 DOUBLE LINK
TOMMY HILFIGER

2780469 DOUBLE LINK

Шифра на артикл: 20874
Šifra proizvođača: DOUBLE LINK
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24077
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 23932
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 23770
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 23768
2.990 МКД