JCNL00830200 Linea Fascina
JUST CAVALLI

JCNL00830200 Linea Fascina

Шифра на артикл: 20786
Šifra proizvođača: Linea Fascina
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.690 МКД
Додадено во омилени
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД