JCBR00760200 Linea Animalier
JUST CAVALLI

JCBR00760200 Linea Animalier

Шифра на артикл: 20782
Šifra proizvođača: Linea Animalier
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27389
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27384
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 27257
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 27103
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД