БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN20121 ALL AROUND YOU
UBN20121 ALL AROUND YOU
UBN20121 ALL AROUND YOU
UBN20121 ALL AROUND YOU
GUESS

UBN20121 ALL AROUND YOU

Шифра на артикл: 20740
Šifra proizvođača: ALL AROUND YOU
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 350, 400
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
3.090 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД