SKJ1336998 SEA GLASS
SKJ1336998 SEA GLASS
SKJ1336998 SEA GLASS
SKJ1336998 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1336998 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20662
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 205
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29395
2.890 МКД