БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1263040 AGNETHE
SKJ1263040 AGNETHE
SKJ1263040 AGNETHE
SKJ1263040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1263040 AGNETHE

Шифра на артикл: 20658
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Сина, Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21329
3.190 МКД
Количина: 1