БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BCT43 TRES JOLIE
BCT43 TRES JOLIE
BCT43 TRES JOLIE
BCT43 TRES JOLIE
BCT43 TRES JOLIE
BCT43 TRES JOLIE
BROSWAY

BCT43 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20417
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 430
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
5.390 МКД
Додадено во омилени
3.090 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД