BCT29 TRES JOLIE
BCT29 TRES JOLIE
BCT29 TRES JOLIE
BCT29 TRES JOLIE
BCT29 TRES JOLIE
BCT29 TRES JOLIE
BROSWAY

BCT29 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20413
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 455
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД