БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL00700100 Animalier
JUST CAVALLI

JCNL00700100 Animalier

Шифра на артикл: 20276
Šifra proizvođača: Animalier
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600+30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.290 МКД
Количина: 1