EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE79063 HULA - HOOPS
GUESS

UBE79063 HULA - HOOPS

Шифра на артикл: 19804
Šifra proizvođača: HULA - HOOPS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 20037
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20034
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20033
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 19802
1.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""