SATF05 MADAGASCAR
MORELLATO

SATF05 MADAGASCAR

Шифра на артикл: 19779
Šifra proizvođača: MADAGASCAR
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 40+5
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД