БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780290 HEART
2780290 HEART
2780290 HEART
2780290 HEART
2780290 HEART
2780290 HEART
TOMMY HILFIGER

2780290 HEART

Шифра на артикл: 19425
Šifra proizvođača: HEART
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 760
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1