ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBR79040-54 ACROSS MY HEART
UBR79040-54 ACROSS MY HEART
UBR79040-54 ACROSS MY HEART
UBR79040-54 ACROSS MY HEART
GUESS

UBR79040-54 ACROSS MY HEART

Шифра на артикл: 19348
Šifra proizvođača: ACROSS MY HEART
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21083
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21082
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21081
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21080
3.190 МКД
string(0) ""
string(0) ""