БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00220500 FB Family 03L
JUST CAVALLI

JCFB00220500 FB Family 03L

Шифра на артикл: 19069
Šifra proizvođača: FB Family 03L
0 МКД
4.190 МКД
2.095 МКД
Заштеда: 2.095 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21088
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 16771
6.890 МКД
Количина: 1