БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00230200 FB Family 04L
JUST CAVALLI

JCFB00230200 FB Family 04L

Шифра на артикл: 19066
Šifra proizvođača: FB Family 04L
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Настел - Тафталиџе, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21863
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 21410
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 21326
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 21325
3.790 МКД