JF03362791 VINTAGE ICONIC
FOSSIL

JF03362791 VINTAGE ICONIC

Шифра на артикл: 18936
Šifra proizvođača: VINTAGE ICONIC
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД