SZV56 BANDY
SECTOR

SZV56 BANDY

Шифра на артикл: 18700
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Куманово

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Алки 19222
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19218
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19216
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
Алки 19210
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""