БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
SAKH27 FOGLIA
MORELLATO

SAKH27 FOGLIA

Шифра на артикл: 18679
Šifra proizvođača: FOGLIA
0 МКД
4.990 МКД
2.994 МКД
Заштеда: 1.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сребро
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Палма Мол, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""