БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAQE30 TALISMANI
MORELLATO

SAQE30 TALISMANI

Шифра на артикл: 18671
Šifra proizvođača: TALISMANI
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22691
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 22633
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22630
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22628
1.890 МКД