БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAQE25 TALISMANI
MORELLATO

SAQE25 TALISMANI

Шифра на артикл: 18669
Šifra proizvođača: TALISMANI
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22486
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21326
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 18216
2.934 МКД
Заштеда 40%
4.890 МКД
Количина: 1