БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BYM02 SYMPHONIA SYMPHONIA
BYM02 SYMPHONIA SYMPHONIA
BYM02 SYMPHONIA SYMPHONIA
BYM02 SYMPHONIA SYMPHONIA
BROSWAY

BYM02 SYMPHONIA SYMPHONIA

Шифра на артикл: 18596
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Виолетова, Сина, Сребрена
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara