БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BYM01 SYMPHONIA
BYM01 SYMPHONIA
BYM01 SYMPHONIA
BYM01 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM01 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 18595
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Бела, Сива, Сребрена, Црна
Стил Елегантен
Достапност Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara