БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1268998 KARIANA
SKJ1268998 KARIANA
SKJ1268998 KARIANA
SKJ1268998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1268998 KARIANA

Шифра на артикл: 18467
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.790 МКД
2.274 МКД
Заштеда: 1.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД