БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2670221 SENTIMENTAL
EGS2670221 SENTIMENTAL
EGS2670221 SENTIMENTAL
EGS2670221 SENTIMENTAL
EGS2670221 SENTIMENTAL
EGS2670221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS2670221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 18460
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.390 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД