БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780257 STUD DISC
TOMMY HILFIGER

2780257 STUD DISC

Шифра на артикл: 18279
Šifra proizvođača: STUD DISC
0 МКД
3.390 МКД
2.373 МКД
Заштеда: 1.017 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Сезона FW19
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 23291
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23281
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23219
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22911
1.790 МКД
Количина: 1