БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
5520110 The City Street - in Motion
DKNY

5520110 The City Street - in Motion

Шифра на артикл: 17832
Šifra proizvođača: The City Street - in Motion
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DKNY
Пол Женски
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
1.990 МКД