БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03085791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03085791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 17751
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
0 МКД
3.090 МКД
1.545 МКД
Заштеда: 1.545 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22905
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22632
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22629
1.323 МКД
Заштеда 30%
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22623
1.890 МКД
Количина: 1