БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1217998 KARIANA
SKAGEN

SKJ1217998 KARIANA

Шифра на артикл: 17679
Šifra proizvođača: KARIANA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26143
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25993
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25855
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25220
5.301 МКД
Заштеда 10%
5.890 МКД