SKJ1173791 MERETE
SKAGEN

SKJ1173791 MERETE

Шифра на артикл: 17130
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""