EGS2158221 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2158221 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16968
0 МКД
6.890 МКД
6.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Ацетат, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 420
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""