БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00470200 Glam Chic
JUST CAVALLI

JCBR00470200 Glam Chic

Шифра на артикл: 16943
Šifra proizvođača: Glam Chic
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24102
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24072
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 23931
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 23763
3.690 МКД