EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBR78013-54
UBR78013-54
UBR78013-54
UBR78013-54
GUESS

UBR78013-54

Шифра на артикл: 16868
0 МКД
2.790 МКД
1.395 МКД
Заштеда: 1.395 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 19349
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19340
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19339
3.090 МКД
string(0) ""
string(0) ""