UBN78066
GUESS

UBN78066

Шифра на артикл: 16867
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""