EGS2584221 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2584221 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16783
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""