EGS2362040 SIGNATURE
EGS2362040 SIGNATURE
EGS2362040 SIGNATURE
EGS2362040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2362040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16773
Šifra proizvođača: SIGNATURE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27388
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26356
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25901
5.490 МКД