EGS2308221 SIGNATURE
EGS2308221 SIGNATURE
EGS2308221 SIGNATURE
EGS2308221 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2308221 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16771
Šifra proizvođača: SIGNATURE
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27388
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26763
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26364
2.190 МКД