EG3027040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EG3027040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16756
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол