БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00370108 Animalier
JUST CAVALLI

JCRG00370108 Animalier

Шифра на артикл: 16458
Šifra proizvođača: Animalier
0 МКД
3.690 МКД
1.476 МКД
Заштеда: 2.214 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22901
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22900
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22896
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.390 МКД
Количина: 1