БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00390200 Rock
JUST CAVALLI

JCER00390200 Rock

Шифра на артикл: 16448
Šifra proizvođača: Rock
0 МКД
7.390 МКД
2.956 МКД
Заштеда: 4.434 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 23291
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23281
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22986
1.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22947
4.990 МКД
Количина: 1